Beton architektoniczny
Budowa, architektura konstrukcje betonowe

Nowoczesna architektura : Współczesny projekt w szczegółach: Zrównoważone środowiska

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Seria szczegółów dotyczących współczesnego projektu zajmuje się wizualnym spojrzeniem na szczegóły projektu architektonicznego, które są częściej omawiane w formie podręcznika technicznego.
Książki zabierają czytelników w podróż po najlepszych detalach zaprojektowanych przez wielkich architektów na całym świecie.
Seria stanowi potężną prezentację najbardziej wymagających i ewoluujących kategorii architektonicznych i projektowych.
Sustainable Environments koncentruje się na typie detali architektonicznych w charakterystycznych, zrównoważonych przestrzeniach mieszkalnych.
Zawiera sekcje dotyczące komponentów takich jak urządzenia chłodzące lub zacieniające, techniki budowlane, które wywierają minimalny wpływ na ląd, aktywne systemy i wykorzystanie nowych, zrównoważonych materiałów, jak również tych, które są odzyskiwane lub poddawane recyklingowi.
Książka prezentuje najnowsze prace architektów z całego świata na kolorowych fotografiach i rysunkach architektonicznych i jest uporządkowana według kategorii detali architektonicznych.
Autor: Yenna Chen, Alicia Kennedy Wydawca: Rockport Publishers Cover: Hardcover Stron: 192 Indeks Wprowadzenie Odpowiedź na miejsce Specyfika strony Ochrona środowiska Połączenie z habitatem Bioregionalizm Interfejs środowiskowy Ochrona zasobów Alternatywne źródła energii Systemy hydrologiczne Wykorzystanie materiałów budowlanych Materiały elementarne i eksperymentalne Odzyskane i Materiały z recyklingu Katalog architektów i projektantów Fotograf Podziękowania Podziękowania O autorze
[przypisy: przesycanie, styropian termo organika cena, klimatyzator do samodzielnego montażu ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: klimatyzator do samodzielnego montażu przesycanie styropian termo organika cena