Beton architektoniczny
Budowa, architektura konstrukcje betonowe

Nowoczesna architektura : AD Round Up: 3LHD

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Odkąd David Basulto jest obecnie w Chorwacji, biorący udział w CIP Talks 2009, postanowiliśmy pokazać wam jakąś chorwacką architekturę.
Tak więc, aby rozpocząć Rounding w tym tygodniu, przedstawiamy Ci wcześniej polecane projekty z 3LHD.
Hala sportowa Bale Bale to niewielkie miejsce zamieszkane przez 1000 osób.
Nowa hala sportowa sąsiaduje ze starą szkołą, a ze względu na wielkość samej wioski, gdzie ten budynek jest drugim co do wielkości po kościele, będzie również wykorzystywany jako obiekt publiczny na różne spotkania towarzyskie.
Wielkość budynku została określona przez boisko do koszykówki (czytaj więcej.) House V House.
V.
został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb rodziny.
Stosując komunikację pomiędzy zwykłymi i indywidualnymi pokojami, urządzenia i funkcje przestrzeni zostały połączone w jedną jednostkę, która tworzy wygodną przestrzeń życiową dla rodziny.
Dom znajduje się pod zagrzebską górą Medvednica (czytaj więcej.) + 5 Dom N Pantovčak, jedna z najbardziej prestiżowych ulic w Zagrzebiu, która spoczywa pod spojrzeniem Sljeme, od dziesięcioleci jest wyłożona wolnostojącymi domami rodzinnymi.
Dzięki swoim wyrzeźbionym ogrodom i wygodnym pomieszczeniom między budynkami, emanuje wszystkimi godnymi podziwu właściwościami przyjemnie nadającego się do zamieszkania miejskim domem mieszkalnym (czytaj więcej.) Dom K Dom rodzinny K znajduje się na dużej działce mieszkalnej na umiarkowanym wschodnim stoku w krawędź lasu w pobliżu podstawy wzgórza Sljeme.
Umieszczając obiekt przy ulicy w północno-zachodnim narożniku działki, preferowano widok na piękny las; nierówny teren został wykorzystany jako środek do powiększenia objętości obiektu (czytaj więcej.)
[podobne: klimatyzator do samodzielnego montażu, olx świebodzin, przesycanie ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: klimatyzator do samodzielnego montażu olx świebodzin przesycanie