Beton architektoniczny
Budowa, architektura konstrukcje betonowe

Budownictwo i architektura : CCA + SCU wygrać 2009 Decathlon Solar, konkurs architektury

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Właśnie zobaczyłem, że dom zaprojektowany przez Team California, multidyscyplinarny zespół z CCA + SCU, który przez kilka miesięcy wygrywał Konkurs Architektury (1 na 10 konkursów) w Departamencie Energii Słonecznej Decathlon w USA 2009.
Czytając jury W komentarzach projekt został wysoko oceniony przez dwa aspekty: integrację wewnętrzną i zewnętrzną oraz wysoką jakość dokumentacji projektowej.
Na tej integracji dom oferuje 700 stóp kwadratowych desek, które obejmują duży centralny dziedziniec i strategicznie rozmieszczone otwory, które rozciągają każdą przestrzeń życiową na zewnątrz, przyczyniając się do ogólnego poczucia przestronności.
Zdecydowane okna i duże drzwi przesuwne przyczyniają się do tej integracji, a także są częścią strategii energetycznej, poprzez doprowadzenie dużej ilości naturalnego światła dziennego do wnętrza domu, minimalizując obciążenie elektryczne.
Wnętrza zawierają materiały i produkty od osób i firm, które wykazały ich zaangażowanie w zrównoważone praktyki, a także inne, takie jak lampa wykonana z plastikowych słomek do picia.
Reclaimed California Redwood Rainscreen pokrywa dom na zewnątrz, zapewniając ciepły odcień i różnorodną fakturę.
Możesz zobaczyć więcej zdjęć domu na ich stronie CCRA + SCU Refract House Flickr i przeczytać pełny opis projektu na naszej poprzedniej funkcji.
[więcej w: domex częstochowa, hobbit pustkowie smauga cda, komin schiedel ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: domex częstochowa hobbit pustkowie smauga cda komin schiedel