Beton architektoniczny
Budowa, architektura konstrukcje betonowe

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Leisure Część II

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Jest piątek.
Czas na odpoczynek.
A więc są to wspaniałe projekty rekreacyjne.
A jeśli go przegapiłeś, sprawdź naszą pierwszą część rekreacyjną Round Up tutaj.
4 Wyspy na Malediwach / OFIS arhitekti Rząd Malediwów co kilka lat organizuje przetarg na wyspy, które inwestorzy mogą wynająć na 25 lat.
Oferta musi zawierać także koncepcję i propozycję architektoniczną ośrodka.
Dodatkowym wyzwaniem było opracowanie przyjaznego dla środowiska, ekologicznego i samowystarczalnego modelu 4 różnych wysp (czytaj dalej.) Showroom and Leisure Centre / Manuelle Gautrand Architecture Francuscy architekci Manuelle Gautrand Architecture udostępnili nam nowy projekt salonu i centrum rozrywki w Kairze, Egipt.
Betonowa struktura składa się z łączących się kręgów i kulistych wnęk, które tworzą elastyczne wnętrze, pozwalając użytkownikom na bezproblemowy przepływ w różnych salonach (czytaj więcej.) Natasha Skin Care / TWS & Partners Budynek ma około 1000 metrów kwadratowych zasięgu budynku i znajduje się w sercu miasto w Bandung.
Klient chce zrobić coś charakterystycznego dla architektury, ponieważ zostanie wprowadzony na rynek jako pierwsza koncepcja nowego budynku.
Program będzie składał się z ogromnego lobby, które będzie również służyć jako recepcja i poczekalnia, sklep z lekami (czytaj więcej.) + 5 Beachclub / Spanjers Architect Na plaży Westkapelle, małej nadmorskiej miejscowości w Holandii, ostatnio nowy klub plażowy o nazwie .
Zuiderduin.
otworzył swoje drzwi dla publiczności.
Budynek z maksymalną powierzchnią zewnętrzną, na którym ludzie mogą delektować się przekąską, drinkiem i pięknym widokiem na plażę i Morze Północne, kiedy idą na wybrzeże (czytaj dalej.) Super Sense Spa 2 / KUU Kilka lat temu W Szanghaju zostało zburzone wiele starych budynków.
Spacerując ulicami miasta, często widywałem na wpół zniszczone domy z odciętymi ścianami, odsłaniając pokoje z łuszczącą się tapetą, wyblakłe ściany w pastelowych kolorach, prostokąty z płytek ceramicznych, gdzie były łazienki lub kuchnie (czytaj dalej.)
[podobne: komin schiedel, podłączenie licznika energii, przesycanie ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: komin schiedel podłączenie licznika energii przesycanie