Beton architektoniczny
Budowa, architektura konstrukcje betonowe

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Health Architecture Część II

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Ponieważ zdrowie jest bardzo ważne dla wszystkich, dostarczamy Ci drugą część Health Architecture, która została wcześniej zaprezentowana na ArchDaily.
Jeśli go przegapiłeś, sprawdź tutaj pierwszy! National Heart Center w Singapurze / Broadway Malyan Broadway Malyan.
S 10-piętrowy szpital jest sformatowany, aby zminimalizować odległości podróży dla pacjentów.
Na pierwszych sześciu piętrach znajduje się strefa aktywna szpitala z laboratoriami, obiektami chirurgicznymi, radiologią i podobnymi programami.
W górnej części budynku, na piętrach 7-10, koncentruje się na porcjach, które są wolne od pacjenta, takich jak urządzenia do szkolenia personelu (czytaj więcej.) GKK Dental Ambulatory / x Architekten Przeniesienie różnych firm z producenta stali Voestalpine.
S w pomieszczeniach mieściła się przychodnia dentystyczna regionalnej austriackiej firmy ubezpieczeniowej Górnej Austrii.
W pobliżu.
Strefa serwisowa.
została wybrana jako nowa lokalizacja.
Zadaniem było stworzenie nowoczesnej kliniki na działce o powierzchni 525 metrów kwadratowych, która oferuje dentystom najlepsze z możliwych (czytaj więcej.) Centrum Geriatryczne Santa Rita / Manuel Oca.
Ośrodki geriatryczne powinny być optymistycznymi miejscami, zachęcającymi do zamieszkania lub do odwiedzenia.
Chodzi o stworzenie charakterystycznej atmosfery w przestrzeni życiowej, w której panuje wolny czas, a mieszkańcy spędzają ostatnie lata lub miesiące swojego życia.
Faktem jest, że możliwe jest zbudowanie centrum geriatrycznego, które nie wygląda jak szpital (czytaj więcej.) + 5 Klinika Ananda / Forma-i Budowa kliniki została ukończona w grudniu 2008 r., A następnie odnowiona i oficjalnie otwarta w styczniu 2009 r.
Projekt był pierwotnie planowany jako przestrzeń dla młodych pacjentów w trzech różnych specjalizacjach: ortodonty, fizjoterapeuty i psychologa.
Główną ideą projektu było (czytaj więcej.) Architekci polikliniki / 3LDH Nasi przyjaciele z 3LHD podzielili się swoją nagrodzoną propozycją konkursu na prywatne centrum medyczne Firule w Splicie w Chorwacji.
Poliklinika znajduje się blisko morza i świeżego powietrza, w pobliżu istniejącego kompleksu szpitalnego.
Ze względu na wymagania programowe i funkcjonalne takiego projektu opracowali architekci (czytaj więcej.)
[patrz też: olx świebodzin, maszyny pakujące, materiały budowlane zielona góra ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kamień elewacyjny materiały budowlane zielona góra olx świebodzin