Beton architektoniczny
Budowa, architektura konstrukcje betonowe

Budownictwo i architektura : mySurface iPhone / iPod App firmy DuPont

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dupont wysłał nam iPoda Touch, aby wypróbować jego aplikację mySurface (dostępna do bezpłatnego pobrania ze sklepu iTunes Store).
Zasadniczo, aplikacja jest katalogiem kolorów i wykończeń dostępnych dla Corian i Zodiaq, dwóch ich produktów do powierzchni.
Znałem już Coriana, ponieważ jest to jedno z najlepszych rozwiązań powierzchniowych do blatów i mebli.
Zodiaq to produkt o większej odporności, ponieważ zawiera czysty kryształ kwarcu, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały i odporny na zarysowania.
To, co podoba mi się w tym, to to, że nie musisz już nosić dużych próbek fizycznych, i staje się bardzo przydatny, gdy jesteś na miejscu z klientem omawiającym wykończenia.
Jak widać na poniższych zrzutach ekranu, można łatwo poruszać się po palecie kolorów / wykończeń i zapisywać ulubione w celu łatwego dostępu.
Aby uzyskać dokładniejsze porównanie, możesz zobaczyć teksturę na pełnym ekranie i umieścić iPhone a / iPoda na wybranej powierzchni.
Zawiera również przykładowe obrazy projektów wykorzystujących te produkty.
Co myślisz.
Więcej zrzutów ekranu i moja wizja tego, jak można ulepszyć tę aplikację po przerwie: ta aplikacja jest o wiele bardziej użyteczna niż stare wydrukowane próbki kolorów, ale uważam, że nie w pełni wykorzystuje to, co oferują te urządzenia.
Szkoda, że nie mogą opracować wersji, która pozwala zrobić zdjęcie powierzchni, zaznaczyć 4 punkty, aby zdefiniować płaszczyznę i automatycznie umieścić żądaną teksturę, aby uzyskać bardziej realistyczny wygląd.
Jest to bardzo łatwe do zrobienia na komputerze za pomocą programu Photoshop, ale dzięki większej mobilności iPhone / iPod może to być bardzo dobrym narzędziem do podejmowania decyzji na stronie.
mój pomysł na przyszłą aplikację mySurface
[patrz też: domex częstochowa, klimatyzator do samodzielnego montażu, olx żyrardów ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: domex częstochowa klimatyzator do samodzielnego montażu olx żyrardów