Beton architektoniczny
Budowa, architektura konstrukcje betonowe

Architektura 21szego wieku : Tydzień z Serpentine Pavilion!

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Julien Lanoo Minęły miesiące letnie, co oznacza jedno: pawilon Serpentine Gallery dobiega końca (dokładnie 14 października)! Tegoroczny podziemny pawilon został zaprojektowany przez Herzoga i de Meurona oraz Ai Weiwei jako rodzaj archeologicznego odkrycia minionych pawilonów.
Jak wyjaśniają:.
Podobnie jak zespół archeologów, identyfikujemy fragmenty fizyczne jako pozostałości po jedenastu pawilonach zbudowanych w latach 2000-2011.
[.] Te pozostałości świadczą o istnieniu dawnych pawilonów i ich większej lub mniejszej ingerencji w środowisko naturalne parku..
Chociaż większość publicznych wydarzeń, które składają się na program Park Nights, już się odbyła (w tym pokaz niesamowitego filmu dokumentalnego o Ai Weiwei i przemówieniu Herzoga i de Meurona), wciąż można uchwycić kulminacyjne wydarzenie Pawilonu, pamięci Maraton (12-14 października), który rozpoczyna się wraz z libańskim artystą dźwiękowym Tarek Atoui wykonującym La Suite.
Na trzydniowym, multidyscyplinarnym festiwalu wystąpi ponad 60 uczestników, w tym były wokalista REM Michael Stipe, reżyser David Lynch (który zaprezentuje nowy film) oraz architekci Pavilion, Herzog i de Meuron.
Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą wcześniejszą relację w Serpentine Gallery Pavilion.
[hasła pokrewne: olx żyrardów, co to jest pelet, olx świebodzin ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: co to jest pelet olx świebodzin olx żyrardów